Nižšie náklady - dlhšia životnosť

Prísada do oleja mechanickej prevodovky osobného vozidla receptúra 451

Prísada do oleja mechanickej prevodovky osobného vozidla receptúra 451
12x

receptúra 451: Pre ošetrenie prevodoviek a riešenie problémov spojených s trením, teplotou a nadmerným opotrebením...

Cena s DPH 27,46 €
Cena bez DPH 22,88 €
Stav skladu: 3 ks
Balenie:
Vytlačiť

Určenie: Pre ošetrenie prevodoviek a riešenie problémov spojených s trením, teplotou a nadmerným opotrebením. Určené prevažne pre ošetrenie mechanických prevodoviek osobných vozidiel s náplňou do 4 l oleja.

          Unikátna prísada do prevodových olejov chemicky vytvára mikroskopicky tenký mikrodifúzny film na povrchu všetkých mazaných plôch. Zaisťuje tak zvýšenú ochranu všetkých prevodových zariadení a zaisťuje tak riešenie problémov spojených s trením, teplotou a nadmerným opotrebením. Vyrobená na báze ťažkých ropných naftentických destilátov bez podielu nebezpečných zlúčenín na báze chloru a síry. Kompatibilná so všetkými typmi prevodových olejov.

 
Výhody:

- zníženie trenia a opotrebovania
- zníženie prevádzkovej teploty
- zvýšenie výkonu zariadenia
- zníženie hlučnosti
- predĺženie životnosti ozubených súkolí

 

Návod na použitie:

Aplikovať ako prísadu do prevodových olejov.

Pokiaľ možno vymeniť olej a doplniť ho o 118 ml receptúry 451.

Pokiaľ olej nemeníte, nahradiť 118 ml oleja receptúrou.

Ošetrovanie sa doporučuje pri každej výmene oleja. Obsah jedného balenia postačí k ošetreniu prevodovky alebo diferenciálu s náplňou do 4L oleja.

História:

Závodný tím Palmi Motorsport pôsobí vo svete motorov už od roku 1981. Počas tejto doby sa tím, prezentovaný jazdcom Ivo Palmim, presadil na všetkých významnejších závodoch a úsilie bolo korunované ziskom štyroch titulov majstra republiky. Na úspechy Ivo Palmiho nadviazal nemenej zdatne jeho syn Dávid, ktorý už raz dosiahol titul majstra republiky.

Tieto výsledky tak predurčili prechod na vozy formulové. Tím Palmi Motorsport sa v tejto vyššej triede rýchlo etabloval a od roku 1996 už víťazí pravidelne na všetkých významnejších závodoch a stáva sa jedným z najúspešnejších tímov v českej histórii závodov do vrchu. Bez predcenenia preto očakávame ďalšie úspechy v budúcej sezóne a to nielen na domácej scéne, ale aj v zahraničí.

 

-Tajomstvo úspechu pochádza predovšetkým v neskonalom odhodlaní všetkých členov tímu - manažérov, mechanikov, jazdcov a sponzorov.

Sme si vedomí toho, že naše úspechy zaväzujú udržať sa na špičke, a preto sa aj náš tím prispôsobuje technickým pokrokom doby. Mimo iné začala využívať produkty firmy Bishop´s Original k ošetreniu motoru, prevodovky a ostatných agregátov závodnej formule. Pravidelná obmena vozového parku a príprava nových talentov dávajú nášmu tímu vysoký predpoklad aj pre nadcházdajúcu sezónu 2006.

 

Pevne veríme, že v nadchádzajúcej sezóne dosiahneme ďalších skvelých výsledkov a nastolíme tak ďalšiu víťaznú etapu v dejinách tímu.

                                                                                     

Za tím Palmi Motorsport                                      Palmi Motorsport

 

Na všetky otázky vám odpovieme na: tel: +420 558 674 283 

                                                       mobil: +420 603 265 088 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* sú označené povinné údaje

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.