Nižšie náklady - dlhšia životnosť

Multifunkčné mazivo Bishops Original 1771 spray

5x

receptúra 1771: Je unikátne multifunkčné mazivo pôsobiace na báze vzniku mikrodifúznej vrstvy na povrchu kovu. Určené pre jemné mazanie kovových plôch a ošetrovanie obrábacích nástrojov...

Cena s DPH 24,46 €
Cena bez DPH 20,38 €
Stav skladu: skladom - tovar na sklade posielame okamžite
Balenie:
Vytlačiť

 

         Receptúra 1771 je unikátne multifunkčné mazivo pôsobiace na báze vzniku mikrodifúznej vrstvy na povrchu kovu. Určené pre jemné mazanie kovových plôch a ošetrovanie obrábacích nástrojov. Vďaka vysoko antikoróznym vlastnostiam ho možno používať na konzerváciu plôch vystavených účinkom slaného a agresívneho prostredia. Je vyrobené na báze ropných uhľovodíkov bez podielu chlóru, fluóru alebo síry.

 

Výhody:
- znižuje trenie a opotrebovanie
- výrazná ochrana proti extrémnym tlakom
- vysoká vodostálosť
- odstraňuje vlhkosť
- vysoká stálosť voči slanému prostrediu
- vysoko antikorózne vlastnosti

 

Využitie:

- mazanie zámkov, motorov domácich spotrebičov, zamrznutých zámkov, reťazí kolies, šijacích strojov, rybárskych navijakov a pod.
- v priemysle ošetrovanie všetkých typov obrábacích nástrojov
- konzervácia a mazanie zbraní

 

Návod na použitie:

Mazanie plôch robiť obvyklým spôsobom = naniesť na ošetrovanú plochu a nechať niekoľko minút pôsobiť, aby vplyvom mikrodifúznych vlastností prenikol do všetkých miest. V prípade antikoróznej ochrany nestierať. Ošetrený obrábací nástroj nechať zarezať do materiálu bez chladenia a nechať pôsobiť “tepelný šok”. Následne je možné spustiť chladenie. Pri ošetrovaní zbraní nakvapkať do zámku zbrane. Vplyvom vzlínavosti (kapilarita) mazivo prenikne do všetkých mazaných častí vrátane hlavne.

 

* sú označené povinné údaje

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.